Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Szkoła za 20 lat

2013-11-15 13:37:19 (ost. akt: 2013-11-15 13:38:11)

Grupa uczniów szczycieńskiego ogólniaka wzięła udział w nietypowym projekcie. —Należało nagrać filmik, w którym pokaże się swoją wizję szkoły przyszłości — mówi Michał Malinowski. Teraz głosy jury i internautów zdecydują o ich zwycięstwie.

— Szkołę za 20 lat, wyobrażamy sobie jako szkołę, w której lekcja nie polega na czytaniu suchych reguł, lecz na odczuwaniu jej przez zmysły. Z pewnością tradycyjna książka odejdzie już do lamusa i będziemy posługiwali się tabletami oraz innymi urządzeniami elektronicznymi, dzięki temu nauka będzie nie tylko skuteczniejsza, ale również przyjemniejsza — mówią uczniowie. 
Swoje wizje pokazali to w filmie, który wysłali na konkurs organizowany przez MilionYou.com. — W nagranym przez nas materiale można zobaczyć m.in. jak badamy organy, przenosimy się do wirtualnego teatru — mówi Aleksandra Dąbrowska.
Pula nagród w konkursie wynosi 39 tys. Do zdobycia są trzy miejsca, dwanaście nominacji oraz sześć nagród publiczności. Głosowanie publiczności trwa do środy, 20 listopada. Można to zrobić za pośrednictwem konta z serwisu Facebook. Wystarczy wejść na stronę http://millionyou.com/nowoczesna-edukacja/submissions/vymSB0nSqbbc, wybrać film pod tytułem „Szkoła przez doświadczenie” i przejść do formularza. — Wszystko trwa nie więcej niż minutę. Mam nadzieję, że nasza praca spodoba się jury, ale i mieszkańcom naszego miasta i pomogą nam w wygraniu głosowania — mówi Michał Malinowski. 
Filmik stworzyło sześciu uczniów: Aleksandra Dąbrowska, Dawid Dymerski, Michał Malinowski, Jakub Paradowski, Kamil Bartosiewicz, Kamil Chrostek. Opiekunem grupy była: Alicja Kasprowicz.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages